Sektory zastosowań

Sektor korporacyjny

Luxury Hong Kong apartments install access control

KONTROLA DOSTĘPU ZAINSTALOWANA W LUKSUSOWYCH MIESZKANIACH W HONG KONGU

Jeden z głównych deweloperów Hong Kongu, VCC Land Ltd, grupa inwestująca w nieruchomości, deweloperska i zarządcza specjalizująca się w budowaniu i obsłudze mieszkań pod marką „V Serviced Apartments", zainstalowała kontrolę dostępu od SALTO Systems we wszystkich swoich nieruchomościach.

Download PDF

Auto-locking office doors installed in new business complex

SAMOZAMYKAJĄCE SIĘ DRZWI BIUROWE ZAINSTALOWANE W NOWYM KOMPLEKSIE BIZNESOWYM

Jeden z najnowszych parków biurowych Środkowej Anglii, Keys Business Village, wybrał zabezpieczenia elektroniczne od SALTO Systems, aby zapewnić inteligentną kontrolę dostępu dla swoich najemców i pracowników.

Download PDF

SALTO locks down ExCeL London

SALTO ZABEZPIECZA CENTRUM EXCEL LONDON

Główne centrum wystawowe stolicy, ExCeL London, forsuje ambitny program modernizacji, instalując zaawansowane zabezpieczenia elektronicznej kontroli dostępu od SALTO Systems w celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie obiektu.

Download PDF

The Executive Centre

SALTO SYSTEMS ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO DLA PRESTIŻOWEJ GRUPY BIUROWEJ W AZJI

SALTO Systems zostało wybrane przez Centrum Wykonawcze z siedzibą w Hong Kongu do zainstalowania swoich najnowszych rozwiązań dotyczących elektronicznej kontroli dostępu, oraz do zarządzania codziennych kwestii związanych z bezpieczeństwem w całej sieci biur w Azji.

Download PDF

T-mobile

INTELIGENTNY DOSTĘP DLA T-MOBILE AUSTRIA

Futurystyczne i nagradzane T-Center, najbardziej rzucający się w oczy budynek w Wiedniu i siedziba T-Mobile Austria, zainstalowało inteligentną platformę kontroli dostępu służącą do zarządzania codziennym przemieszczaniem się kilku tysięcy pracowników w budynku.

Download PDF

Datapac

DOSTAWCA USŁUG IT UZYSKUJE BEZKLUCZOWY DOSTĘP

SALTO Systems wyposażyło nowe biuro regionalne Datapac w Wexford, głównego dostawcy rozwiązań IT w Irlandii, w inteligentny zbliżeniowy system kontroli dostępu w celu stworzenia całkowicie „bezkluczowego" budynku.
 

Odfjell terminal

STACJA ODFJELL, HOLANDIA

Odfjell, początkowo norweska morska firma przewozowa, obecnie posiada stacje na całym świecie do składowania i destylowania produktów petrochemicznych, i jest wiodącą firmą na światowym rynku transportu substancji chemicznych i innych specjalistycznych płynów w dużych ilościach, jak również świadczącą powiązane usługi logistyczne.

Datapac

TELEWIZJA HOLENDERSKA

RTL Nederland z siedzibą w Hilversum, w Holandii, posiada i obsługuje trzy kanały telewizji komercyjnej, jak również dwie komercyjne stacje radiowe. Ponad 600 par drzwi w całej firmie jest kontrolowanych przez połączenie elektronicznych zamków działających w trybie off-line oraz czytników naściennych działających w trybie on-line, wszystkie są zarządzane przez pojedynczy pakiet oprogramowania do zarządzania dostępem. RTL Nederland lubi fakt, że mogą dopasować zamki SALTO do istniejących drzwi poprzez wymianę wkładek mechanicznych z systemem elektronicznym, a cała instalacja została wykonana prawie bez żadnych zmian fizycznych drzwi lub struktury budynku.