Sektory zastosowań

Budynki rządowe

vejle

GMINA VEJLE, DANIA

Starzejący się system kluczy uniwersalnych był odpowiedzialny za problemy z dostępem w grupie 13 szkół w gminie Vejle w Danii. Aby rozwiązać kwestie związane z bezpieczeństwem i kontrolą kluczy, potrzebny był nowy system kontroli dostępu, który byłby dopasowany i indywidualnie kontrolowany przez każdą szkołę. SALTO przedstawiło idealne rozwiązanie.

H.F. Gipuzkoa

BASKIJSKI URZĄD SKARBOWY WYBIERA WIRUALNĄ SIEĆ SALTO

W jaki sposób można sprostać wymogom kontroli dostępu w Urzędzie Skarbowym jednej z prowincji baskijskich, składającym się z 11 różnych biur, gdzie podczas okresu składania deklaracji podatkowych personel jest ciągle przydzielany z jednego biura do innego? Odpowiedzią na to jest system odczytu i zapisu SALTO iButton oraz technologia Wirtualnej Sieci SALTO (SVN), która obecnie kontroluje dostęp do wszystkich biur.

AFFSAPS

FRANCUSKA AGENDCJA DS. BEZPIECZŃSTWA SANITARNEGO PRODUKTÓW ZDROWOTNYCH (AFSSAPS) WYBIERA SALTO

Francuska Agencja ds. Bezpieczeństwa Sanitarnego Produktów Zdrowotnych (Afssaps) została stworzona, aby wzmocnić istniejące systemy monitoringu i bezpieczeństwa zdrowia w odpowiedzi na zwiększoną różnorodność, interakcję i problemy związane z bezpieczeństwem produktów zdrowotnych. Zakład Pleyel, znajdujący się w Saint Denis, mieści w sobie dużą liczbę użytkowników AFSSAPS. Razem zaobserwowali potrzebę stosowania bezpiecznego i elastycznego systemu dostępu, który dostarczyłby różne poziomy bezpieczeństwa w zależności od potrzeb. Obecnie SALTO zapewnia kontrolę dla ponad 600 drzwi.

French Parliament

PRZEDSIĘWZIĘCIE FRANCUSKIEGO PARLAMENTU (ASSAMBLEE NATIONALE) WCIĄŻ SIĘ ROZRASTA

Parlament Francuski, Assamblée Nationale, początkowo zainstalował około 350 zamków elektronicznych SALTO iButton w celu kontroli dostępu do tego mocno strzeżonego budynku. Obecnie System został rozszerzony do ponad 700 drzwi, do których prawie tysiąc osób uzyskuje kontrolowany dostęp po przedstawieniu swojego, łatwego w użyciu, bezpiecznego klucza SALTO iButton.