O nas

Prezentacja

Salto Factory

Witamy w świecie inteligentnych rozwiązań kontroli dostępu. Witamy w świecie SALTO.

W dzisiejszym świecie, wszystko zmienia się bardzo szybko i nic nie pozostaje takie samo na długo. Nowe systemy i warunki pracy, nowi pracownicy, co oznacza, że ochrona również musi ciągle się zmieniać i dostosowywać, a co za tym idzie budynki oraz przestrzenie dla użytkowników muszą być elastyczne, gotowe do wdrażania nowych technologii.

Uznając potrzebę nowej koncepcji kontroli dostępu, SALTO stworzyło szeroką bazę nowoczesnych i innowacyjnych produktów jak np. Wirtualna Sieć SALTO (SVN) oraz platforma kontroli dostępu XS4. Elektroniczne okucia, czytniki i centralki znajdują zastosowanie u coraz większej liczby użytkowników w wielu sektorach, takich jak lotniska, szpitale, banki, budynki rządowe, uniwersytety i hotele.

Nowoczesna fabryka SALTO wyposażona jest w najlepsze technologie do produkcji JIT (Just In Time) oraz znaczne inwestycje w dział badań, rozwoju i innowacji pozwalają utrzymywać się w czołówce nowoczesnych rozwiązań mechanicznych, elektronicznych oraz oprogramowania dla kontroli dostępu. Wszystko to w połączeniu z certyfikatami ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004 gwarantuje rygorystyczne systemy zarządzania jakością, powoduje, że produkty SALTO spełniają zawsze najwyższe standardy, a tym samym oczekiwania klientów i środowiska. ISO Certification

Nowoczesna fabryka SALTO wyposażona jest w najlepsze technologie do produkcji JIT (Just In Time) oraz znaczne inwestycje w dział badań, rozwoju i innowacji pozwalają utrzymywać się w czołówce nowoczesnych rozwiązań mechanicznych, elektronicznych oraz oprogramowania dla kontroli dostępu. Wszystko to w połączeniu z certyfikatami ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004 gwarantuje rygorystyczne systemy zarządzania jakością, powoduje, że produkty SALTO spełniają zawsze najwyższe standardy, a tym samym oczekiwania klientów i środowiska.

Dlatego właśnie kontrola dostępu SALTO została wybrana aby zabezpieczać ponad 1,500,000 drzwi w ponad 11.000 projektach w 80 krajach. Siła Wirtualnej Sieci SALTO (SVN) pozwala pracować w środowisku bezprzewodowym oraz efektywnie, elastycznie i oszczędnie zarządzać kontrolą dostępu w budynku.

Dowiedz się wiecej na temat SALTO oraz naszego zobowiązania, aby oferować naszym klientom przyjazny dla użytkownika, niezależny i bezprzewodowy system kontroli dostępu, który zapewni elastyczność oraz bezpieczne funkcjonowanie każdego typu budynku w szybko zmieniającym się i bardzo wymagającym środowisku zabezpieczeń.