Komponenty Systemu

Antybakteryjna technologia SALTO Systems & BioCote®

SALTO® Systems oraz BioCote® SALTO, we współpracy z BioCote®, wprowadziły wiodącą antymikrobiologiczną technologię jonów srebra, która pomaga wyeliminować bakterie obecne na powierzchni produktów.

Antybakteryjna technologia SALTO Systems & BioCote® BioCote

BioCote Ltd jest liderem rynku dostarczającym sprawdzoną, potwierdzoną technologię antymikrobiologiczną oraz światowej klasy usługi doradcze. BioCote Ltd współpracuje z firmami na całym świecie, które stosują jej ponadprzeciętną, sprawdzoną technologię, w celu ochrony produktów przed mikrobami takimi, jak bakterie, pleśnie i grzyby. Produkty chronione przez technologię SALTO BioCote nadają się do użytku w wielu środowiskach handlowych takich, jak szpitale, ośrodki wypoczynkowe, lokale gastronomiczne, laboratoria, czy ośrodki opieki medycznej.

BioCote® jest antymikrobiologiczną substancją zawierającą jony srebra, która został a stworzona, aby zapewniać ciągłą, wbudowaną ochronę na powierzchni przedmiotów. Działa ona poprzez wiązanie mikrobów i uszkadzanie ich komórek na wiele sposobów zaburzając ich normalne funkcje i uniemożliwiając im rozmnażanie.

W jaki sposób działa technologia BioCote®

Data SALTO XS4 w systemie kontroli dostępu zostały stworzone do wykorzystywania w większych budynkach, i umożliwiają one użytkownikom pracę w bezkablowych środowiskach, ponieważ nie ma potrzeby zakładania stałego okablowania. To pozwala na zachowanie oryginalnych drzwi i zamków, szybkie wykonanie kompaktowej i prostej instalacji.

SALTO BioCote

 

SALTO Biocote Diagram
Ochrona antymikrobiologiczna BioCote® oparta jest na technologii jonów srebra. Ta technologia, nakładana jest na produkt w formie specjalnego lakieru w momencie wyprodukowania. Szeroko zakrojone testy potwierdziły, że BioCote® zachowuje swoje antymikrobiologiczne właściwości zapewniając ciągłą antymikrobiologiczną ochronę przez cały okres użytkowania produktu.

Na powierzchniach chronionych przez BioCote® udowodniono, że poziomy mikrobów mogą zostać zmniejszone do 99,9%. Wszystkie produkty chronione przez BioCote® są regularnie atestowane i testowane pod kątem jakości zgodnie z normą ISO 22196, tam, gdzie ma to zastosowanie, w niezależnym laboratorium.

Marka BioCote® stanowi gwarancję lepszego działania antymikrobiologicznego chroniącego powierzchnie produktów przed zniszczeniem.

 

Asortyment produktów SALTO chroniony technologią jonów srebra BioCote®

SALTO oferuje szeroką gamę zamków elektronicznych, które wykonane są w oparciu o antybakteryjną technologię jonów srebra BioCote®.

Gama elektronicznych okuć SALTO XS4 oferuje wiele korzyści dzięki zastosowaniu specjalnego wykończenia antymikrobiologicznego. Gama ta obejmuje okucia wireless on-line, okucia wireless ready, niezależne okucia offline, okucia AMOK, okucia SKG i wiele innych.

Wykończenie okuć poddanych działaniu BioCote® nieznacznie różni się od standardowego wykończenia okuć z powodu zastosowanej mieszanki lakieru i cząsteczek jonów srebra. Wykończenie jest trwałe i utrzymuje działanie antymikrobiologiczne przez cały oczekiwany okres użytkowania okuć.

SALTO BioCote range

Pobierz ulotkę SALTO BioCote   Download PDF

 

 

Pobierz najczęściej zadawane pytania SALTO BioCote   Download PDF