XS4 upgradable

One card, one technology, unlimited possibilities / JEDNA KARTA JEDNA TECHNOLOGIA, NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

SALTO Systems to unikalny nowy zestaw elektronicznych zamków sieciowych, który oferuje ogromne możliwości zastosowania w zakresie kontroli dostępu. Jest to pierwszy system RFID, który może być zaktualizowany i unowocześniony w każdej chwili.

Możesz wybrać poziom kontroli bezpieczeństwa, którego potrzebujesz.

Od prostego układu samoprogramującego, który nie potrzebuje komputera do zarządzania, poprzez system ROM, do najnowocześniejszej technologii Wirtualnej Sieci SALTO (SVN) zapisu danych na karcie (data-on-card) o bardzo wysokiej wydajności, który pozwala kontrolować wszystkie drzwi w całym budynku a nawet grupę budynków z jednego komputera.

Samoprogramujący System kontroli dostępu SALTO

W odróżnieniu od tradycyjnych zamków, w których, jeśli klucze zostaną zgubione, konieczna jest wymiana kluczy oraz zamków, co jest uciążliwe i kosztowne. - z nowym elektronicznym zamkiem SALTO XS4 RFID lub elektroniczną wkładką SALTO GEO działającymi w systemie samo programującym wystarczy po prostu usunąć zgubiony klucz kartę z elektronicznego zamka lub wkładki i wydać nową użytkownikowi. To takie proste!

A jeśli twoje potrzeby kontroli dostępu wzrastają, system może zostać w każdej chwili zaktualizowany do kompletnego systemu kontroli dostępu ROM lub do najbardziej nowoczesnego systemu zapisu danych na karcie SVN bez konieczności wymiany któregokolwiek z urządzeń na drzwiach.

Pobierz instrukcję do Samoprogramującego systemu SALTO RFID PDF Download PDF

 

System kontroli dostępu SALTO ROM

Jeśli potrzebujesz większego poziomu kontroli nad tym, kto i kiedy otwiera drzwi w budynku system ROM SALTO XS4 RFID jest odpowiedzią. Zapewnia wszystkie zalety offlinowego systemu kontroli dostępu w kompaktowym, opłacalnym pakiecie.

Nie jest wymagane skomplikowane okablowanie lub inne inwazyjne prace instalacyjne i można nadal korzystać z istniejących zamków wpuszczanych, co redukuje koszt instalacji. Oprogramowanie Pro Access ROM jest łatwe w obsłudze i można je dostosować do własnych potrzeb, dodając użytkowników i drzwi, grupy użytkowników i strefy oraz ustawić okresy czasowe i tryby otwarcia, które instruują drzwi, aby je automatycznie zamknąć lub otworzyć w razie potrzeby.

A jeśli twoje potrzeby kontroli dostępu wzrastają, system może zostać w każdej chwili uaktualniony do najbardziej kompletnego systemu zapisu danych na karcie SVN bez konieczności wymiany któregokolwiek z urządzeń na drzwiach.

 

 

Wirtualna sieć SALTO SVN system kontroli dostępu oparty na technologii Data on card

System kontroli dostępu SALTO SVN oparty na technologii zapisu danych na karcie jest przeznaczony do zastosowania w większych obiektach i umożliwia użytkownikom pracę w środowisku bezprzewodowym, więc nie ma potrzeby instalowania drogiego okablowania. Pozwala zachować oryginalne drzwi oraz zamki, sprawiając, że montaż jest szybki i bardzo prosty.

To pozwala kontrolować cały budynek zdalnie i niemal w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Wirtualnej Sieci SALTO (SVN). Zaawansowany system oprogramowania umożliwia niezależnym zamkom offlinowym samodzielne sczytywanie informacji, ich otrzymywanie oraz zapisywanie na inteligentnych kluczach – kartach.

Informacje te zbierane są z kart w punktach aktualizacyjnych on-line SVN tzw. „hot-spot” zlokalizowanych w strategicznych punktach w całym budynku. Punkty "hot spot" pobierają informacje z karty i zapisują nowe, zgodnie ze zmianami w bazie danych, które odnoszą się do użytkownika, a które są następnie wykorzystywane w celu przyznania, kontroli lub odmowy dostępu.

 

SALTO Wireless kontrola dostępu w czasie rzeczywistym

Wyobraź sobie, mieć możliwość kontroli wszystkich drzwi w budynku z jednego centralnego komputera jednym kliknięciem myszki. Wyobraź sobie, mieć możliwość monitorowania sieci dostępu, usuwania kart oraz pobierania listy zdarzeń i to wszystko w czasie rzeczywistym. Wyobraź sobie, móc zrobić to wszystko bez okablowania. SALTO było pierwszą firmą na świecie, która opracowała bezprzewodowy system elektronicznej kontroli dostępu, oparty na Wirtualnej Sieci SALTO oraz technologię zapisu danych na karcie data-on-card. Wyprzedzając potrzeby rynku również tym razem, wprowadziliśmy na rynek SALTO Wireless czyli bezprzewodowy, oparty na częstotliwości radiowej, zasilany bateriami, elektroniczny system kontroli dostępu w czasie rzeczywistym.