Sektory zastosowań

Edukacja

SALTO Storm Jameson Court

HOTEL STORM SPRAWIA, ŻE LEEDS JEST IDEALNYM CELEM PODRÓŻY SALTO

Wyjątkowy hotel Storm Jameson Court, o wartości 27 mln funtów znajdujący się w samym sercu Uniwersytetu w Leeds, zainstalował w pełni zintegrowany, najnowocześniejszy system kontroli dostępu SALTO Systems zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Download PDF

Delaware College

MIESZKANIA STUDENTÓW UCZELNI W DELAWARE (DCAD) ZABEZPIECZONE PRZEZ SALTO

Uczelnia College of Art and Design (DCAD) w Delaware wybrała inteligentny system kontroli dostępu od SALTO Systems, aby zabezpieczyć swój kampus i mieszkania studentów

Download PDF

Clifton College

SALTO WRACA DO SZKOŁY

Szkoła Clifton, wiodąca niezależna szkoła z internatem dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 – 18 lat w UK, wybrała SALTO Systems jako kompleksowe rozwiązanie spełniające jej wszystkie potrzeby kontroli dostępu. Szkoła mieszcząca się w Brystolu podpisała umowę z lokalnym partnerem SALTO, GEM Security Centre Ltd.

Download PDF

UH HILO

UNIWERSYTET HAWAJSKI W HILO TERAZ ZAOPATRZONY W INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA KONTROLI DOSTĘPU SALTO

SALTO Systems dostarczyło inteligentny system kontroli dostępu dla nowego Centrum Studenta na Uniwersytecie Hawajskim w Hilo (UH Hilo).

Download PDF

Leeds Grammar School

SZKOŁA PODSTAWOWA W LEEDS INWESTUJE W KONTROLĘ DOSTĘPU SALTO

Szkoła podstawowa w Leeds system kontroli dostępu od SALTO Systems w celu zaawansowanego zarządzania bezpieczeństwem. Szkoła podpisała umowę z firmą Advanced Security Partners Ltd oraz niezależnym partnerem biznesowym SALTO, Em-B Solutions Ltd.

Download PDF

Waterford Institute of Technology

WATERFORD WGRYWA Z SALTO

W nowiutkim budynku kształcenia pielęgniarek uczelni Waterford Institute of Technology (WIT), zainstalowano inteligentny zbliżeniowy system kontroli dostępu od SALTO stając się pierwszym całkowicie „bezkluczowym" budynkiem na kampusie

Download PDF

University of Winnipeg

UNIWERSYTET W WINNIPEG INWESTUJE W KONTROLĘ DOSTĘPU SALTO

Uniwersytet w Winnipeg, Manitoba, Kanada, wybrał SALTO Systems do zapewnienia zarządzania bezpieczeństwem i kontrolą dostępu. Kontrakt podpisano na okres siedmiu lat w roku 2007.

Download PDF

university

SALTO ZABEZPIECZA UNIWERSYTET CAMBRIDGE

Niedawno SALTO wyposażyło kolejne kolegium Uniwersytetu Cambridge w elektroniczne zamki kontroli dostępu, po tym, jak Cambridge potwierdziło swą decyzję o przedłużeniu istniejącej instalacji SALTO, która obecnie obejmuje kilkaset zamków elektronicznych.
 

university

DALSZY ROZWÓJ UNIWERSYTETU OKSFORDZKIEGO Z SALTO

Już siedem kolegiów Uniwersytetu Oksfordzkiego korzysta z SALTO jako swojej nowej technologii kontroli dostępu. Korzystają z rozwiązania SALTO w szerokim zakresie. Wsparcie dla uniwersytetu od SALTO Service Centre BMA Varsity wzbogaciło cały pakiet o lokalną obsługę, bardzo ważny obszar dla uniwersytetu.
 

university

BEZPIECZEŃSTWO NA KAMPUSIE W READING

Uniwersytet w Reading znalazł sposób na to, by znacząco poprawić bezpieczeństwo w jednym z najnowocześniejszych budynków noclegowych dla studentów instalując najnowocześniejszy bezdotykowy system kontroli dostępu zapewniając bezpieczeństwo studentów.
 

university

BEZPIECZEŃSTWO NA KAMPUSIE W SYDNEY

Kampus Uniwersytetu w Sydney znajduje się po drugiej stronie ulicy od Uniwersytetu. Kampus składa się z dziesięciu oddzielnych budynków oferujących różne opcje zakwaterowania, od pięcio-pokojowych mieszkań po kawalerki. Budynki różnią się co do stylu, poczynając od domów szeregowych wyglądających na ulicę po niskie zabudowania, gdzie większość mieszkań znajduje się w budynkach niemających więcej niż trzy piętra. SALTO wyposażyło prawie 400 drzwi w kontrolę dostępu, do których dostęp ma około 1000 użytkowników (głównie studentów) poprzez bezpieczną kartę U-(chip).