Komponenty Systemu

Przegląd systemu

Jeśli szukasz ochrony przed niekontrolowanym dostępem SALTO może dostarczyć doskonałe rozwiązanie, dostosowane do konkretnych wymagań, aby zapewnić bezpieczeństwo, zaawansowane zarządzanie oraz kontrolę, której Państwo potrzebują.

Nasze najnowocześniejsze systemy elektroniczne oferują elastyczną i funkcjonalną kontrolę dostępu z szerokim wyborem opcji oprogramowania. Oferujemy systemy kontroli dostępu przeznaczone do pracy w bezprzewodowym środowisku, więc nie ma potrzeby okablowania budynku, co pozwala zachować oryginalne drzwi oraz zamki. To sprawia również, że montaż jest bardzo szybki i prosty. System kontroli dostępu, który wykorzystuje rozproszoną inteligencję między zamkiem i kluczem do bezprzewodowej komunikacji z komputerem w oparciu o oprogramowanie SALTO, sprawia, że problemy wynikające z zastosowania mechanicznego klucza należą już do przeszłości.

Zarówno karty klucze jak i zamki elektroniczne można zaprogramować, tak, aby umożliwić lub ograniczyć dostęp do różnych części budynku. Informacje zapisane na karcie mogą być przesyłane do komputera w celu zapewnienia dokładnych informacji o tym, kto, kiedy otwierał wszystkie drzwi, łącznie z datą, godziną, oraz informacją czy dostęp został przyznany czy nie.

Dodatkowa funkcjonalność Wirtualnej Sieci SALTO (SVN), zapewnia użytkownikom 90% tego, co oferuje w pełni przewodowy system, za cenę systemu bezprzewodowego. A teraz także dzięki nowej platformie SALTO Wireless można doświadczyć rozwiązania do kontroli dostępu w czasie rzeczywistym, bez potrzeby okablowania.

Management tools

Urządzenia zarządzające

SVN (Virtual Network)

Wirtualna Sieć SVN

Software

Oprogramowanie

Lock

Zamki elektroniczne

Carriers

Klucze elektroniczne

Wall readers

Czytniki naścienne

Control Units

Kontrolery

i-Lockers

Zamki do szafek

Energy Management

Przerywniki prądu

Accesories

Wkładki elektroniczne