Komponenty systemu

AElement

Zamek RFID z technologią Wireless DNA [WiDNA] www.aelement.com

AElement to elektroniczny zamek w technologii zbliżeniowej RFID, który pozwala na integrowanie wszystkich twoich potrzeb dotyczących fizycznego bezpieczeństwa w jeden, stylowy, energooszczędny, niezawodny i bezprzewodowy system. Minimalistyczne wzornictwo jego czytnika RFID, wygląda stylowo i dyskretnie na każdych drzwiach i jest dostępny w dwóch kolorach: perłowo czarnym i lodowo białym. ‎Można zestawić go również z szeroką gamą najmodniejszych klamek.

Wykorzystując nową technologię bezprzewodowego DNA SALTO, AElement umożliwia użytkownikom wybranie pomiędzy opcją on-line a off-line, ponieważ wszystkie zamki zostały zaprojektowane jako bezprzewodowe od razu po wyciągnięciu z pudełka, użytkownicy po prostu wybierają tryb działania: „Wireless on-line” lub „Wireless ready”.

Zamki Wireless on-line” pracują w trybie on-line i komunikują się w czasie rzeczywistym zapewniając prawdziwą kontrolę całego budynku. Zamki Wireless ready można przełączyć do trybu Wireless w dowolnym momencie. Wystarczy podłączyć antenę komunikacyjną RF o rozmiarze portu USB i gotowe.

Zamek pracuje w sieci bezprzewodowej 2,4GHz, jest kompatybilny z każdą popularną technologią RFID, w tym Mifare, Mifare Plus, Desfire oraz Desfire EV1. Dzięki technologii Wirtualnej Sieci SALTO (SVN), zamek AElement zawsze zagwarantuje, że twój system kontroli dostępu jest sprawny, skuteczny i bezpieczny.

Główne cechy i korzyści
 • Prosta instalacja w trybie off-line.
 • Bezprzewodowy sieciowy system typu stand-alone dostępny dzięki technologii SVN.
 • Zamki połączone są z systemem poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN) poprawiając bezpieczeństwo i wydajność systemu.
 • Dostępne w wersji wireless dla bezprzewodowej kontroli w czasie rzeczywistym.
 • Wersja Wireless ready pozwala na zmianę z trybu off-line na wireless zapewniając system działający w trybie on-line i kontroli w czasie rzeczywistym bez konieczności zamontowania stałego okablowania.
 • Wersja zbliżeniowa kompatybilna z ISO 14,443A, ISO 14,443B, i obejmuje wiele głównych marek RFID takich, jak DESfire, Mifare i Mifare Ultralight C pozwalając na wielokrotne zastosowanie z systemami stron trzecich za pomocą jednej karty.
 • Bezstykowy zakres zamka AElement jest kompatybilny z technologią NFC (Komunikacja bliskiego zasięgu), która umożliwia używanie telefonów komórkowych jako bezstykowych nośników danych w celu otwierania i kontroli dostępu do drzwi wyposażonych w Aelement.
 • Cała komunikacja między nośnikiem a zamkiem elektronicznym jest zaszyfrowana zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Atrakcyjny wybór standardowych wzorów klamek i wykończeń.
 • Kompatybilność z zamkami wpuszczanymi zgodnymi z normą DIN i ANSI.
 • Zamek można zawsze otworzyć od środka (pojedynczy element antypaniczny działa w połączeniu z odpowiednim zamkiem wpuszczanym).
 • Dostępne w wersjach 8mm oraz 9mm SALTO z dzielonym trzpieniem.
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniony poprzez wzmocnione płytki anty-rozwiertowe o wysokiej odporności chroniące przewody oraz obszar czytnika.
 • Ukryte śruby montażowe dające większe bezpieczeństwo i poprawiające wygląd.
 • Wskazanie niskiego poziomu baterii, który jest monitorowany poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN). Informacja o niskim poziomie baterii jest zapisywana na kartach użytkowników i przekazywana do oprogramowania. Odczyty można również wykonywać bezpośrednio z zamka oraz przekazywać je do oprogramowania przez połączenie z PPD.
 • Otwieranie awaryjne za pomocą przenośnego urządzenia programującego (PPD).
 • Pamięć nieulotna (pamięć nie kasuje się, nawet podczas przerw w dostawach prądu).
 • Zamki wyposażone są w funkcję zamykania w czasie rzeczywistym o niskim zużyciu energii.
 • Aktualizacja wbudowanego oprogramowania poprzez program PPD.

Asortyment Produktów


AElement Euro Wersja EURO zamka AElement

Wersja EURO zamka AElement została specjalnie zaprojektowana tak, by pasował on do większości profili drzwiowych zgodnych z normą DIN 18250. Minimalistyczny styl czytnika RFID sprawia, że wygląda on elegancko i dyskretnie na każdych drzwiach. Dostępny jest również szeroki wybór modeli klamek i wykończeń.

Czytaj więcej..

AElement ANSI Wersja ANSI zamka AElement

Wersja ANSI zamka AElement została specjalnie zaprojektowana tak, by pasował on do większości drzwi zgodnych z normą ANSI A 156.13. Minimalistyczny styl czytnika RFID, sprawia, że wygląda on elegancko i dyskretnie na każdych drzwiach. Dostępny jest również szeroki wybór modeli klamek i wykończeń.

Czytaj więcej..

AElement Finishes Wykończenia zamka AElement

Seria AElement oferuje szeroki wybór funkcjonalnych i stylowych klamek odpowiednich do każdego rodzaju drzwi.

Czytaj więcej..