Komponenty systemu

Zasilacze

Linear Power Supply Units

Zasilacze

Kontrolery drzwi to czuły sprzęt, który należy chronić przed zdarzeniami zewnętrznymi takimi, jak przerwy w dostawach energii, czy usterki. Dlatego SALTO opracowało całą gamę zasilaczy służących do zasilania i ochrony kontrolerów drzwi SALTO. Dzięki nim możliwe jest podłączenie kontrolera drzwi do innego sprzętu w sektorze bezpieczeństwa, przeciwpożarowym, telewizji przemysłowej i kontroli dostępu.
Zasilacze są wyposażone w wiele użytecznych funkcji, które pomogą ci sterować i chronić urządzenie sterujące oraz wszelkie urządzenia zewnętrzne.
Zasilacze są zgodne z europejską normą EN.50131, część 6, Klasa 2, Klasa środowiskowa 2.

Główne cechy i korzyści
  • Wyposażone w płytę przyłączeniową z 5 wyjściami i widocznym wskaźnikiem, służącą do podłączenia 4 niezależnych, chronionych urządzeń zewnętrznych (elektrozaczepów, magnesów, itp.).
  • Mikro-przełącznik monitorowany przez kontroler drzwi ostrzega, gdy skrzynka zasilająca zostanie otwarta.
  • Drzwi zamykane zamkiem kasetowym
  • Podłączenie do baterii rezerwowej (niedołączonej do urządzenia), która pozwala na ciągłe działanie w przypadku awarii zasilania głównego.
  • Podtrzymuje ładowalne szczelnie zamknięte akumulatory kwasowe do 12 V 7 A / h.

Asortyment Produktów

SALTO XS4 monitored power supply box Zasilacz XS4 PB212L

Zasilacz SALTO PB212L jest urządzeniem zaprojektowanym w taki sposób, by współpracował z jednym kontrolerem drzwi SALTO oraz płytą rozszerzeń EB5008.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 monitored power supply electric box Zasilacz XS4 PB212S

Zasilacz SALTO PB212S jest urządzeniem zaprojektowanym w taki sposób, by współpracował z jednym kontrolerem drzwi SALTO w 220 V.

 

Czytaj więcej..