Komponenty systemu

Elektroniczne wkładki SALTO GEO

SALTO GEO Cylinders

Wkładki elektroniczne Salto GEO są w pełni zintegrowane z platformą produktów XS4. Są uniwersalne, gdyż ich modułowa budowa sprawia, że pasują do różnych rodzajów drzwi, gdzie zamontowanie okucia z elektroniką jest niemożliwe. Zarówno wkładki SALTO GEO i standardowe modele e-wkładki oferują połączenie w wirtualnej sieci (SVN) przy użyciu dużej gamy technologii identyfikacyjnych (iButton, Mifare, DESfire, Mifare i Ultralight, HID iClass, Picopass oraz SKIDATA).

Bez względu na to, jakie są twoje potrzeby kontroli dostępu, elektroniczne wkładki SALTO GEO stanowią ultra-nowoczesne rozwiązanie, które będzie uzupełnieniem każdego rodzaju drzwi, do których zostały użyte.

Główne cechy i korzyści:
 • Prosta instalacja w trybie off-line jest możliwa do każdego rodzaju drzwi, również na drzwiach o wąskich framugach.
 • Połączenie z systemem dostępne poprzez technologię Wirtualnej Sieci SALTO.
 • Możliwość otrzymywania i monitorowania rejestru listy zdarzeń poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN) Wersje zbliżeniowe kompatybilne z ISO 14,443A, ISO 14,443B, i obejmujące najbardziej popularne technologie RFID takie, jak DESfire, DESfireEV1, Mifare, Mifare plus, Ultralight C, HID iClass, Inside Picopass oraz SKIDATA pozwalając na integrację z innymi systemami za pomocą jednej karty*.
 • Wkładki zbliżeniowe SALTO GEO kompatybilne są z technologią NFC (Komunikacja bliskiego zasięgu), która umożliwia używanie telefonów komórkowych jako bezstykowych nośników danych w celu otwierania i kontrolowania dostępu do drzwi wyposażonych w urządzenia SALTO.
 • Cała komunikacja pomiędzy nośnikiem a elektroniczną wkładką jest zaszyfrowana i bezpieczna.
 • Wybór różnych zamków kasetowych oraz profili wkładkowych: profile Euro, i angielskie owalne, wkładki wpuszczane, australijskie profile owalne, wkładki RIM.
 • Różne wykończenia: Satynowany chrom, polerowany chrom, polerowany mosiądz, satynowany mosiądz.
 • Wkładki mogą być numerowane.
 • Niektóre modele można zawsze otworzyć od środka (pojedynczy element antypaniczny działa w połączeniu z odpowiednim zamkiem wpuszczanym).
 • Większe bezpieczeństwo poprzez większą odporność i skuteczniejszą ochronę anty-rozwiertową.
 • Ukryte śruby montażowe dające większe bezpieczeństwo i poprawiające wygląd.
 • Wskazanie niskiego poziomu baterii, który jest monitorowany poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN). Informacja o niskim poziomie baterii jest zapisywana na kartach użytkowników i przekazywana do oprogramowania. Odczyty można również wykonywać bezpośrednio z zamka oraz przekazywać je do oprogramowania przez połączenie z PPD.
 • Dwa kolory diody LED: zielony/czerwony do sygnalizacji autoryzacji/braku autoryzacji dostępu.
 • Otwieranie awaryjne za pomocą przenośnego urządzenia programującego (PPD).
 • Aktualizacja wbudowanego oprogramowania poprzez PPD.

Assortiment


SALTO GEO UK Oval cylinder SALTO GEO
Owalna wkładka SALTO GEO UK

Owalna wkładka SALTO GEO UK została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany z wkładką o profilu angielskim. Otwarcie od środka jest zawsze możliwe poprzez wbudowane pokrętło zamka.

Czytaj więcej..

SALTO GEO European Half cylinder SALTO GEO
Półwkładka SALTO GEO UK

Półwkładka SALTO GEO UK została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany z owalną wkładką o profiu angielskim.

Czytaj więcej..

SALTO GEO UK RIM cylinder SALTO GEO
Wkładka SALTO GEO UK RIM

Wkładka SALTO GEO UK RIM została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi, które są wyposażone w obudowy zamka zamocowane na powierzchni, dźwignie antypaniczne, zabezpieczenia, które wymagają takiego rodzaju systemu zamykającego.

Czytaj więcej..

SALTO GEO US Mortise cylinder SALTO GEO
Wkładka wpuszczana SALTO GEO

Wkładka wpuszczana SALTO GEO została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany, które wymagają wkładki wpuszczanej. Zapewnia wygodę szybkiego i łatwego montażu w zamku, dzięki czemu jest odpowiedni do różnych zastosowań.

Czytaj więcej..

SALTO GEO European double cylinder SALTO GEO
Dwustronna wkładka SALTO GEO do profili europejskich

Dwustronna wkładka SALTO GEO o profilu europejskim została specjalnie zaprojektowana do drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany o profilu europejskim, wymagających podwójnej kontroli dostępu (wejście i wyjście).

Czytaj więcej..

SALTO GEO European cylinder SALTO GEO
Europejska wkładka z pokrętłem SALTO GEO

Europejska wkładka SALTO GEO została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany o profilu europejskim, które również muszą być otwierane od środka.

Czytaj więcej..

SALTO GEO UK half cylinder SALTO GEO
Półwkładka SALTO GEO o profilu europejskim

Półwkładka SALTO GEO o profilu europejskim została specjalnie zaprojektowana do większości drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany z wkładką o profilu europejskim.

Czytaj więcej..

SALTO GEO Padlock SALTO GEO
Elektroniczna kłódka SALTO GEO

Elektroniczna kłódka SALTO GEO jest wszechstronnym rozwiązaniem zamykającym, które zapewnia użytkownikom korzyści z elektronicznej kontroli dostępu, podczas gdy wcześniej można było wyłącznie zastosować rozwiązanie mechaniczne.

Czytaj więcej..

SALTO GEO European Half cylinder SALTO GEO
Skandynawska wkładka zabezpieczająca SALTO GEO

Skandynawska wkładka zewnętrzna SALTO GEO została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi, które są wyposażone w zamek wpuszczany z wkładką ze skandynawskich profili zewnętrznych.

Czytaj więcej..

SALTO GEO Scandinavian cylinder SALTO GEO
Skandynawska wkładka z profili SALTO GEO

Skandynawska wkładka z profili SALTO GEO została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, by pasować do większości drzwi EURO, które są.

Czytaj więcej..