Komponenty systemu

Przerywniki prądu

ESD Energy Saving Device

Przerywniki prądu SALTO

Przerywniki prądu SALTO (ESD) pomagają zaoszczędzić do 65%* zużycia energii w pokoju hotelowym lub w akademiku studenta i w przeciwieństwie do standardowych przerywników prądu (pasków magnetycznych), wyłącznie autoryzowane karty SALTO włączą światło. Każda inna karta (karta członkowska frequent flyer, wizytówka, itd.), ani inne karty SALTO należące do innych pokoi, nie włączą światła.

Karta dostępna jest również w wersji on-line, która poza tym, że jest energooszczędna, wskazuje w czasie rzeczywistym obecność gości lub pracowników personelu w pokoju, logując te informacje bezpośrednio do komputera hotelowego. Kiedy gość wchodzi do pokoju i wkłada swoją kartę do ESD, włącza cały sprzęt elektryczny. Kiedy pracownik personelu wchodzi do pokoju, aby posprzątać, lub wykonać inne prace konserwacyjne, to ESD rozpoznaje jego kartę pracowniczą i włącza jedynie te sprzęty elektryczne, jakie pracownik potrzebuje do wykonania pracy.

Główne cechy i korzyści
  • 2 różne wykończenia do różnych stylów.
  • Dostępne z 1 lub 2 przekaźnikami wyjściowymi.
  • Czujnik otwartego okna. Jeżeli zostawione jest otwarte okno, system wyłączy klimatyzację.
  • Elastyczne opóźnienie czasu wyjścia sterowane oprogramowaniem.
  • Nowoczesna lampka LED w kolorze niebieskim wskazuje lokalizację urządzenia w ciemności, i miga po odzyskaniu karty po opuszczeniu pokoju.
  • Dostępne w wersji i-Button oraz RFID (Mifare, DESfire, Vicinity).
  • Wersja on-line dostępna w modelach RFID.

* Szacunki oparte na badaniach i zarządzaniu jakością SALTO

Asortyment Produktów

SALTO XS4 Energy saving devices Przerywniki prądu XS4

Przerywniki prądu SALTO (ESD) pomagają zaoszczędzić do 65%* zużycia energii w pokoju hotelowym lub w akademiku studenta i w przeciwieństwie do standardowych przerywników prądu (pasków magnetycznych), wyłącznie autoryzowane karty SALTO włączą światło. Każda inna karta (karta członkowska frequent flyer, wizytówka, itd.), ani inne karty SALTO należące do innych pokoi, nie włączą światła. Karta dostępna jest również w wersji on-line, która poza tym, że jest energooszczędna, wskazuje w czasie rzeczywistym obecność gości lub pracowników personelu w pokoju, logując te informacje bezpośrednio do komputera hotelowego.

Czytaj więcej..