Komponenty systemu

Zamki elektroniczne

Standalone battery powered Escutcheons

Sieciowe zamki elektroniczne

XS4 jest nową platformą kontroli dostępu SALTO umożliwiającą użytkownikom kontrolowanie i zarządzanie większym zakresem aplikacji niż kiedykolwiek wcześniej. Eleganckie, bezpieczne oraz innowacyjne, zestawy klamek XS4 Comfort Electronic nie potrzebują okablowania stałego i zapewniają całkowicie bezprzewodowe, sieciowe, elektroniczne rozwiązania zamykające o szerokim zakresie właściwości.

Wersja wąska XS4-40 oraz wersja o szerokim korpusie zostały zaprojektowane w taki sposób, by pasowały do większości drzwi, oraz by były kompatybilne z większością europejskich, skandynawskich oraz amerykańskich (ANSI) zamków wpuszczanych, a także z zamkami cylindrycznymi.

Główne cechy i korzyści
 • Prosta instalacja w trybie off-line jest możliwa na każdym rodzaju drzwi, również na drzwiach o wąskim profilu.
 • Dostępna technologia Wirtualnej Sieci SALTO.
 • Możliwość technologii Wireless w czasie rzeczywistym dostępnej poprzez bezprzewodową sieć SALTO*.
 • Detektor stanu drzwi monitorujący włamanie lub pozostawienie otwartych drzwi (wyłącznie bezprzewodowe okucia).
 • Możliwość otrzymywania pełnej informacji na temat listy zdarzeń w systemie poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN)
 • Czytniki w wersji zblieniowej kompatybilne z ISO 14443A, ISO 14443B oraz ISO 15693 (Karty bliskiego zasięgu), i obejmujące wiele głównych marek RFID takich, jak DESfire, DESfireEV1, Mifare, Mifare plus, Legic, HID iClass, Inside Picopass oraz SKIDATA pozwalając na integrację z innymi systemami za pomocą jednej karty.
 • Urządzenia SALTO pracujące w technologii zbliżeniowej SALTO 9000 są kompatybilny z technologią NFC (Komunikacja bliskiego zasięgu), która umożliwia używanie telefonów komórkowych, jako bezstykowych nośników danych, w celu otwierania i kontrolowania dostępu do drzwi wyposażonych w urządzenia SALTO.
 • Cała komunikacja pomiędzy nośnikiem a zamkiem elektronicznym jest zaszyfrowana i w pełni bezpieczna.
 • Możliwość wyboru pomiędzy okuciem wąskim 40mm lub szerokim 67mm.
 • Obejmuje grubość drzwi w zakresie od 30 do 115mm.
 • Kompatybilne z zamkami wpuszczanymi o rozstawie osi od 47 do 110mm.
 • Zamek można zawsze otworzyć od środka (pojedynczy element antypaniczny działa w połączeniu z odpowiednim zamkiem wpuszczanym).
 • Dostępne w wersji: 7mm, 7mm z dzielonym trzpieniem, 8mm, 8mm z dzielonym trzpieniem, 9mm (z certyfikacją DIN 18273), 9mm z dzielonym trzpieniem oraz 7,6 mm z dzielonym trzpieniem.
 • Zabezpieczenie zapewniające wysoki poziom ochrony poprzez wysoką odporność, wzmocnione blachy anty-rozwiertowe, które chronią przewody oraz obszar czytnika. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnione przez wzmocnione osie oraz stalowe kule w obszarze klamki.
 • Ukryte śruby montażowe dające większe bezpieczeństwo i poprawiające wygląd.
 • Wskazanie niskiego poziomu baterii, który jest monitorowany poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN). Informacja o niskim poziomie baterii jest zapisywana na kartach użytkowników i przekazywana do oprogramowania. Odczyty można również wykonywać bezpośrednio z zamka oraz przekazywać je do oprogramowania przez połączenie z PPD.
 • Otwieranie awaryjne za pomocą przenośnego urządzenia programującego (PPD).
 • Pamięć nieulotna (pamięć nie kasuje się, nawet podczas przerw w dostawach prądu).
 • Dostępny tryb office (ustawienie „przejście") umożliwiający pozostawianie drzwi w trybie swobodnego dostępu.
 • Dostępne modele z wycięciami na wkładki mechaniczne służące do awaryjnego otwierania kluczem lub odmawianiu dostępu.
 • Monitorowanie otwarcia kluczem mechanicznym w niektórych modelach.
 • Aktualizacja oprogramowania zamka poprzez PPD.
 • Zgodność z DDA (Ustawą o zakazie dyskryminacji osób niepełnosprawnych) (w zależności od rodzaju klamki).

Asortyment Produktów

.

SALTO XS4 Electronic Escutcheons

Wąskie okucie elektroniczne XS4 E40

Wersja XS4-40 o wąskim korpusie została specjalnie zaprojektowana, by pasowała do większości drzwi standardów europejskich, nawet do drzwi o wąskim profilu aluminiowym, i jest kompatybilna z większością europejskich zamków wpuszczanych oraz wkładek.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Szerokie okucia elektroniczne XS4 do europejskich zamków wpuszczanych

Szeroka wersja XS4-60 została specjalnie zaprojektowana, by pasowała do większości drzwi standardów Euro, i jest kompatybilna z większością europejskich zamków wpuszczanych oraz wkładek. Została zaprojektowana specjalnie do drzwi w ruchliwym miejscu, o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wyższej wytrzymałości.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Keypad Electronic Escutcheons Elektroniczne okucie XS4 z klawiaturą do europejskich zamków wpuszczanych

Zamek elektroniczny XS4 z klawiaturą jest całkowicie nowym produktem, który zwiększa bezpieczeństwo i kontrolę, ponieważ oferuje zastosowanie kilku form autoryzacji przed udzieleniem dostępu: tylko karta, karta plus osobisty numer PIN, lub sam KOD do drzwi. Dostępne jest również w wersji wireless dla bezprzewodowej kontroli w czasie rzeczywistym.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Wąskie okucia elektroniczne XS4 do skandynawskich zamków wpuszczanych

Skandynawska wąska wersja okucia XS4- 40 została specjalnie zaprojektowana, by pasowała do większości drzwi standardów skandynawskich, do drzwi o wąskim profilu aluminiowym, i jest kompatybilna z większością skandynawskich zamków wpuszczanych oraz wkładek.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Szerokie okucia elektroniczne XS4 do skandynawskich zamków wpuszczanych

Szeroka wersja okucia XS4-60 została specjalnie zaprojektowana, by pasowała do większości drzwi z profili skandynawskich, i jest kompatybilna z większością skandynawskich zamków wpuszczanych oraz wkładek. Została zaprojektowana specjalnie dla drzwi, o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wyższej wytrzymałości.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Keypad Electronic Escutcheons Szerokie okucia elektroniczne XS4 do skandynawskich zamków wpuszczanych

Szeroka wersja okucia XS4-60 została specjalnie zaprojektowana, by pasowała do większości drzwi z profili skandynawskich, i jest kompatybilna z większością skandynawskich zamków wpuszczanych oraz wkładek. Została zaprojektowana specjalnie dla drzwi, o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wyższej wytrzymałości.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Szerokie okucie elektroniczne XS4 do amerykańskich zamków wpuszczanych ANSI

Wersja XS4-60 o szerokim korpusie zamków wpuszczanych ANSI została specjalnie zaprojektowana tak, by była kompatybilna z większością zamków wpuszczanych a także zamków cylindrycznych ANSI. Została zaprojektowana specjalnie do drzwi o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wyższej wytrzymałości.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Keypad Electronic Escutcheons Elektroniczne okucie XS4 z klawiaturą do amerykańskich zamków wpuszczanych ANSI

Zamek elektroniczny XS4 z klawiaturą jest całkowicie nowym produktem o standardzie ANSI, który zwiększa bezpieczeństwo i kontrolę, ponieważ oferuje zastosowanie kilku form autoryzacji przed udzieleniem dostępu: tylko karta, karta plus osobisty numer PIN, lub tylko KOD do drzwi. Dostępne jest również w wersji wireless dla bezprzewodowej kontroli w czasie rzeczywistym.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Wąskie elektroniczne okucia XS4 - security

Elektroniczne okucia XS4 security to idealne rozwiązanie do drzwi, dla których wymagany jest wyższy poziom ochrony. Ich mocna wandaloodporna konstrukcja chroni je przed atakami oraz wstępem nieupoważnionych osób, nie tracąc na elastyczności ani kontroli.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Okucie XS4 z obustronną kontrolą dostępu

Elektroniczne okucie XS4 z obustronną kontrolą dostępu kontroluje zarówno wejścia i wyjścia, które monitorowane są za pomocą listy zdarzeń. Można je zamontować w prawie każdego rodzaju drzwiach o profilu europejskim. Okucia te są również kompatybilne z wieloma innymi zamkami, w tym również ze szwajcarskimi wkładkami.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Electronic Escutcheons Klamki i wykończenia do okuć XS4

Seria XS4 oferuje szeroki wybór funkcjonalnych i stylowych klamek odpowiednich do każdego rodzaju drzwi.

Czytaj więcej..