Komponenty systemu

Oprogramowanie SALTO

SALTO Software

SALTO Software

Oprogramowanie SALTO Pro Access zostało opracowane, aby stworzyć potężne narzędzie do zarządzania kontrolą dostępu. Jego cechy pozwalają na maksymalne wykorzystanie kontroli dostępu w twoim budynku.

Oprogramowanie Pro Access może zarządzać dużą ilością drzwi, ponieważ większość informacji związanych z dostępem jest zapisanych bezpośrednio na kartach – kluczach, zarządzanie drzwiami po prostu sprowadza się do zarządzania kartami. Poprzez aktualizację kart, możesz szybko zmienić większość autoryzacji związanych z dostępem użytkowników poprzez dodawanie/usuwanie drzwi, stref czasowych, kalendarzy, itd.

Pro Access może zrobić to i wiele innych rzeczy. I dzięki jego zaawansowanym cechom, Pro Access jest również jednym z najbardziej przyjaznych użytkownikowi i potężnych oprogramowań do zarządzania kontrolą dostępu samodzielnie funkcjonujących urządzeń, oraz urządzeń IP działających w trybie on-line na jednej platformie.

Oprogramowanie

Software Access

Oprogramowanie Pro Access

Oprogramowanie SALTO Pro Access zostało opracowane, aby stworzyć potężne narzędzie do zarządzania kontrolą dostępu. Jego główne cechy pozwalają na zaprogramowanie dostępu do stref czasowych dla każdego użytkownika, uwzględnianie różnych kalendarzy firmy, uzyskanie dzienników nadzoru od drzwi, żeby zobaczyć, kto przez nie przeszedł, oraz obejmują funkcje specjalne takie jak automatyczne zmiany statusu drzwi, opcja anti-passback oraz zarządzanie przekaźnikami (tj. kontrolowanie wind).

Czytaj więcej..
Software hams

Oprogramowanie do zarządzania dostępem w hotelu

Salto opracowało oprogramowanie HAMS (Oprogramowanie do zarządzania dostępem w hotelu), aby zapewnić niezwykle użyteczne narzędzie do kontrolowania dostępu do hotelu i zarządzania gośćmi.

Czytaj więcej..