Komponenty systemu

Urządzenia zarządzające kontrolą dostępu

Access Control Management tools

Urządzenia zarządzające kontrolą dostępu

Aby przeprowadzić rutynowe zadania takie, jak montowanie nowych kluczy użytkowników, przygotowywanie planu kontroli dostępu, przeprowadzanie testów diagnostycznych na urządzeniach pracujących w trybie off-line, wykonanie otworów awaryjnych w ekstremalnych sytuacjach, itd., SALTO opracowało użyteczną gamę narzędzi, które sprawią, że takie zadania będzie można wykonać łatwiej i szybciej.

Asortyment Produktów

.

SALTO XS4 Portable programming device Przenośne urządzenie programujące XS4

Przenośne urządzenie programujące SALTO jest komunikatorem pomiędzy komputerem a zamkiem. Przenośne urządzenie programujące SALTO ma wielojęzyczny interfejs.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 key card encoder Urządzenia kodujące XS4

Urządzenie kodujące SALTO jest urządzeniem kompaktowym, które odczytuje, koduje i aktualizuje karty. Dostępne jest w różnych wersjach w zależności od połączenia z komputerem (USB lub Ethernet). Pozwala również na automatyczne wydawanie kluczy w dużych budynkach i kompleksach, umożliwiając użytkownikom wykonanie przydzielenia klucza poprzez umieszczenie urządzenia kodującego w ruchliwym miejscu, gdzie użytkownik może uzyskać przydzielenie dla karty poprzez zbliżenie jej do czytnika bez żadnej pomocy ze strony osoby zarządzającej kontrolą dostępu.

 

Czytaj więcej..

SALTO XS4 desktop reader Czytniki biurkowe XS4

Stworzone dla środowiska hotelowego, czytniki biurkowe SALTO zostały zaprojektowane, aby odczytywać dane z nośników R&W i wysyłać je do urządzenia zewnętrznego, najczęściej punktu sprzedaży. Ta komunikacja może być bardzo przydatna w środowisku PMS, ponieważ zapewnia kompatybilność ze standardowym protokołem branżowym.

Czytaj więcej..