Komponenty systemu

Kontrolery drzwi

SALTO door controllers

Czytniki naścienne SALTO XS4

SALTO oferuje szeroką gamę kontrolerów drzwi, które umożliwiają rozszerzenie korzyści płynących z kontroli dostępu SALTO na wszystkie te drzwi, w których nie można zainstalować samodzielnie funkcjonującego okucia elektronicznego, tj. elektrozaczepach, magnesach, barierkach, windach, okiennicach, urządzeniach automatycznie otwierających drzwi, bramkach obrotowych, itd., lub gdzie kontrola musi być wzmocniona poprzez kontrolę dostępu on-line w czasie rzeczywistym.
Kontrolery drzwi odczytują zakodowane dane zawarte na nośniku i pozwalają na modernizację nośnika poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN) umożliwiając zdalne wykasowanie zgubionych lub ukradzionych kart.
Bez względu na to, czy potrzebujesz prostego kontrolera drzwi działającego w trybie off-line lub on-line z właściwościami dostępnymi poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN), i jednym lub kilkoma przekaźnikami wyjściowymi, SALTO ma to, czego potrzebujesz.

Główne cechy i korzyści
 • Kontrolery drzwi działające w trybie off-line lub on-line w zależności od modelu.
 • Zarządzane oprogramowaniem.
 • Wirtualna sieć dostępna poprzez technologię SALTO Virtual Network.
 • Możliwość prowadzenia przez użytkownika dziennika nadzoru poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN)
 • Cała komunikacja pomiędzy czytnikiem naściennym a kontrolerem drzwi i pomiędzy kontrolerem drzwi a komputerem jest zabezpieczona i zakodowana, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Nie są potrzebne żadne dodatkowe panele sterowania.
 • Alarm wejściowy.
 • Rozpoczęcie pracy sterowane za pomocą przenośnego urządzenia programującego (PPD) lub bezpośrednio z komputera*.
 • Aktualizacje wykonywane za pomocą przenośnego urządzenia programującego (PPD) lub SVN.
 • Dostępny tryb Anti-Passback w zależności od modelu.
 • Aktualizacja wbudowanego oprogramowania poprzez PPD lub bezpośrednio z komputera na urządzeniach pracujących w trybie on-line.
 • Prowadzenie dziennika nadzoru przez użytkownika poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN) w przypadku urządzeń pracujących w trybie off-line.

Asortyment Produktów


SALTO XS4 off-line door controllers Kontroler drzwi XS4 CU2010

Zaprojektowany do stosowania z czytnikiem naściennym SALTO WRM1000, przekaźnik wyjściowy CU2010 pracujący w trybie off-line jest kontrolerem drzwi, który można podłączyć do czytnika naściennego WRM1000. Oferuje on pojedyncze połączenie z czytnikiem naściennym oraz pojedynczy kontrolny przekaźnik wyjściowy.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 off-line door controllers Kontroler drzwi XS4 CU5010

Zaprojektowany do stosowania z czytnikiem naściennym SALTO WRM8001, przekaźnik wyjściowy CU5010 pracujący w trybie off-line jest kontrolerem drzwi, który można podłączyć do jednego czytnika naściennego. Oferuje on pojedyncze połączenie z czytnikiem naściennym oraz pojedynczy kontrolny przekaźnik wyjściowy.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 off-line door controller Kontroler drzwi XS4 CU5000

SALTO CU5000 jest pojedynczym kontrolerem drzwi pracującym w trybie off-line, który może mieć podłączone 1 lub 2 czytniki naścienne i ma 2 kontrolne przekaźniki wyjściowe.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 on-line door controller Kontroler drzwi XS4 CU50EN

SALTO CU5000 jest kontrolerem drzwi IP pracującym w trybie off-line, który może mieć podłączone 1 lub 2 czytniki naścienne i ma 2 kontrolne przekaźniki wyjściowe. Zmiany kontroli dostępu można wprowadzać za pomocą oprogramowania SALTO, które są wykonywane przez kontroler drzwi w czasie rzeczywistym. Zawiera wszystkie cechy w trybie on-line poprzez sieć Ethernet / połączenie WIFI, takie jak status monitorowania drzwi, zdalne sterowanie otwieraniem drzwi oraz funkcję Roll Call.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 SVN on-line IP door controller Kontroler drzwi XS4 CU50ENSVN

SALTO CU50ENSVN jest kontrolerem drzwi pracującym w trybie on-line, który może mieć podłączone 1 lub 2 czytniki naścienne, ma 2 kontrolne przekaźniki wyjściowe oraz właściwości udostępnione przez Wirtualną Sieć SALTO (SVN).
Karty są automatycznie aktualizowane z uwzględnieniem najnowszych zmian w planie dostępu, który zapisuje dziennik nadzoru użytkownika na komputerze i dostarcza zaawansowanych informacji w odniesieniu do statusu baterii. Urządzenie również ciągle aktualizuje czarną listę anulowanych nośników ID przez używanie kart w sieci, rozprowadzając najnowsze informacje dotyczące dostępu w całym budynku poprzez samodzielnie funkcjonujące zamki pracujące w trybie off-line.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 relay extension board Adapter czytnik naściennego XS4 EB5008 SALTO

Z adapterem czytnika naściennego SALTO możliwe jest zintegrowanie urządzeń stron trzecich takich jak systemy czasu i liczby odwiedzin, POS, itd. Adapter czytnika naściennego został stworzony w taki sposób, aby odczytywał dane z nośników RW i wysyłał je do urządzeń zewnętrznych. Z jednej strony podłączony jest do czytnika naściennego SALTO, a z drugiej strony do urządzenia zewnętrznego. Interfejsem urządzenia zewnętrznego może być RS232, OMRON oraz WIEGAND.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 control unit adaptor Adapter urządzenia sterującego XS4 SALTO CUADAPT

Z adapterem urządzenia sterującego SALTO możliwe jest zintegrowanie urządzeń stron trzecich takich jak systemy czasu i liczby odwiedzin.
Adapter urządzenia sterującego został stworzony w taki sposób, aby umożliwić użytkownikom aktualizowanie swoich kart w punkach odczytu, z których korzystają codziennie, na przykład terminalach czasu i odwiedzin.

Czytaj więcej..