Komponenty systemu

Czytniki naścienne

SALTO Wall readers

SALTO XS4 wandlezers

SALTO oferuje szeroką gamę czytników naściennych, które w połączeniu z kontrolerami drzwi SALTO umożliwiają rozszerzenie korzyści płynących z kontroli dostępu SALTO na wszystkie te drzwi, w których nie można zainstalować samodzielnie funkcjonującego zamka elektronicznego, tj. bramkach, windach, drzwiach mechanicznych, itd., lub gdzie kontrola wzmocniona poprzez kontrolę dostępu on-line w czasie rzeczywistym.

Czytniki naścienne odczytują zakodowane dane zawarte na nośniku i przekazują je do kontrolera drzwi. Pozwalają one na modernizację nośnika poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN) umożliwiając zdalne wykasowanie zgubionych lub ukradzionych kart.

Odpowiednia do instalacji na zewnątrz, gama czytników naściennych SALTO obejmuje również czytniki naścienne do drzwi z wąskich profili, które można zainstalować we framudze drzwi. n.

Główne cechy i korzyści
 • Dostępne technologie identyfikacji: i-Button, DESfire, DESfire EV1, Mifare, Mifare plus, Vicinity, Inside Picopass, Legic, HID iClass, SKIDATA.
 • Praca w trybie off-line lub on-line w zależności od podłączonego kontrolera drzwi.
 • Wirtualna sieć dostępna poprzez technologię SALTO Virtual Network.
 • Możliwość prowadzenia przez użytkownika dziennika nadzoru poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN)
 • Bezstykowe wersje kompatybilne z ISO 14,443A, ISO 14,443B oraz ISO 15,693 (Karty bliskiego zasięgu), i obejmujące wiele głównych marek RFID takich, jak DESfire, DESfire EV1, Mifare, Mifare plus, Legic, HID iClass, Inside Picopass oraz SKIDATA pozwalając na wielokrotne zastosowanie z systemami stron trzecich za pomocą jednej karty.
 • Bezstykowy zakres SALTO 9000 jest kompatybilny z technologią NFC (Komunikacja bliskiego zasięgu), która umożliwia używanie telefonów komórkowych jako bezstykowych nośników danych w celu otwierania i kontrolowania dostępu w przypadku drzwi o kontrolowanym dostępie SALTO.
 • Cała komunikacja pomiędzy nośnikiem a zamkiem elektronicznym jest zakodowana i bezpieczna.
 • Mogą być zamontowane na płasko lub na powierzchni w zależności od podstawy (dostępnej oddzielnie)*.
 • Dostępne w wersji wąsko-profilowej dla specjalnych drzwi.
 • Lampki LED świecące na zielono i czerwono wskazujące na autoryzację zamka.
 • Lampka LED w kolorze niebieskim wskazuje na aktualizację nośnika.
 • Do użytku zewnętrznego i ochrony przeciwko wandalizmowi mogą być zastosowane na framudze WRMFWAV i płaską podstawą montażową*. Mogą być połączone z klawiaturą do wpisywania kodu PIN w celu autoryzacji karty*.
 • Kompatybilne ze standardowymi elektrycznymi puszkami osprzętowymi w celu łatwego montażu*.
 • Mogą być integrowane z innymi systemami poprzez dodanie przejściówki do czytnika naściennego lub manipulatora.

* Wyłącznie w przypadku modułowych czytników naściennych.

Asortyment Produktów

SALTO XS4 Modular wall readers Modułowy czytnik naścienny XS4 i-Button

Modułowy czytnik naścienny i-Button SALTO odczytuje dane z nośnika i przekazuje je kontrolerowi drzwi. Pozwala również na aktualizację nośników poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN).

Czytaj więcej..

SALTO XS4 i-Button narrow profile wall reader Czytnik naścienny XS4 i-Button do zastosowań na wąskich profilach

Cienki czytnik naścienny i-Button do płaskiego montażu został specjalnie stworzony w taki sposób, aby pasował do drzwi, które mają wąską framugę oraz wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na standardowy czytnik naścienny.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 modualr wall reader Modułowy czytnik naścienny XS4 i-Button do specjalnego montażu na ścianie

Modułowy czytnik naścienny i-Button SALTO z obudową zewnętrzną został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby można go było zainstalować na zewnątrz lub na nierównych powierzchniach. Ten czytnik naścienny odczytuje dane z nośnika i przekazuje je kontrolerowi drzwi. Pozwala również na aktualizację nośników poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN).

Czytaj więcej..

SALTO XS4 Modualr wall reader with keypad Modułowy czytnik naścienny XS4 i-Button do specjalnego montażu na ścianie z klawiaturą

Modułowy czytnik naścienny i-Button SALTO z klawiaturą na kod PIN został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby można go było zainstalować na zewnątrz lub na nierównych powierzchniach. Klawiatura zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ podwójna identyfikacja jest wymagana, aby uzyskać dostęp.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 contactless modular wall reader Modułowy czytnik naścienny XS4 RFID

SALTO oferuje szeroką gamę bezdotykowych inteligentnych naściennych czytników kart 13,56Mhz RFID. Odczytują one dane z nośników i przekazują je kontrolerom drzwi.

Pozwalają również na aktualizację nośników poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN).

Czytaj więcej..

SALTO XS4 RFID narrow profile wall reader Czytnik naścienny XS4 RFID do zastosowań na wąskich profilach

Cienki bezdotykowy czytnik naścienny SALTO do płaskiego montażu został specjalnie stworzony w taki sposób, aby pasował do drzwi, które mają wąską framugę oraz wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na standardowy czytnik naścienny. Ten czytnik naścienny odczytuje dane z nośnika i przekazuje je kontrolerowi drzwi. Pozwala również na aktualizację nośników poprzez Wirtualną Sieć SALTO (SVN).

Czytaj więcej..

SALTO XS4 RFID modular wall reader with key pad Modułowy czytnik naścienny XS4 RFID do specjalnego montażu na ścianie z klawiaturą

Bezdotykowy modułowy czytnik naścienny SALTO z klawiaturą na kod PIN został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby można go było zainstalować na zewnątrz lub na nierównych powierzchniach. Klawiatura zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ podwójna identyfikacja jest wymagana, aby uzyskać dostęp.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 wall reader keypad Klawiatura XS4 WRM

Kompatybilna z modułowymi czytnikami naściennymi SALTO, klawiatura WRMKP pozwala na dodatkowe zastosowanie kodu PIN. Powinna zostać zainstalowana na jednej z podwójnych podstaw montażowych SALTO WRM

Czytaj więcej..

SALTO XS4 wall reader pedestal Podstawa XS4 WRM

Inteligentna, innowacyjna i zaprojektowana w sposób estetyczny, podstawa pod modułowy czytnik naścienny SALTO jest nowym produktem stworzonym, by umożliwić instalację czytników i kontrolerów w miejscach, gdzie normalnie nie jest to możliwe, takich jak framugi, czy ściany.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 modulat wall reader antivandalic frame Wandaloodporna ramka XS4 WRMFWAV do modułowych czytników naściennych SALTO

Ten dodatek został zaprojektowany, aby chronić czytniki naścienne WRM przeciwko niekorzystnym i trudnym czynnikom środowiska.

Czytaj więcej..

SALTO XS4 wall reader instalation bases Elektroniczne okucia XS4 o szerokim korpusie do zamków wpuszczanych ANSI

SALTO oferuje wiele rodzajów podstaw pasujących do modułowych czytników naściennych. W zależności od twoich potrzeb, możesz wybrać podwójną lub pojedynczą podstawę pasującą do czytnika naściennego z klawiaturą. Obie podstawy składają się z wewnętrznej uszczelki, która zapobiega dostaniu się wody, oraz mają specjalne punkty mocujące pozwalające na dopasowanie podczas instalacji.

Czytaj więcej..